0%

Sesje online

Gabinet Psycholog dla Polonii

prowadzę od 2007 roku

NIETYPOWE SESJE

Stosuję nowoczesne bardzo skuteczne metody pracy z emocjami, które często działają tam, gdzie wszystko inne zawiodło.

NATYCHMIASTOWE EFEKTY

Efekty ćwiczeń z emocjami można poczuć od razu na pierwszej sesji. Nie trzeba długo czekać na dowody.

SPRAWDŹ DLA SIEBIE

Umów się na konsultację lub jedną sesję i zobacz, czy praca ze mną ci odpowiada. Jeśli zachwycisz się spotkaniem, metodami i efektami, będziemy kontynuować dalej.

TERAPIA POMIĘDZY SESJAMI

Po sesji dostajesz ćwiczenia do wykonywania w domu. Dzięki nim cały czas masz kontakt ze mną i kontynuujesz uwalnianie dręczących emocji.

MNIEJSZY KOSZT TERAPII

Dzięki tym metodom czas terapii, a więc także ogólny jej koszt, zmniejsza się diametralnie. Nie trzeba chodzić do psychologa latami.

TERAPIA W TWOIM DOMU

Oszczędzasz sporo czasu i kosztów dojazdu. Możesz siedzieć we własnym fotelu z filiżanką herbaty, a nawet w szlafroku!

TERAPIA DLA POLAKÓW ZA GRANICĄ

Odległość nie gra już roli. Gdziekolwiek w świecie mieszkasz, gabinet Psycholog dla Polonii jest stworzony dla ciebie.

CO MÓWIĄ KLIENCI

 • Iza z Hiszpanii, Depresja, niska samoocena

  Już po pierwszej sesji odczulam niesamowita różnicę. Trudno mi to nawet wytłumaczyć, ale czułam jakby coś się we mnie zmieniło na dobre i czułam się z tym fantastycznie! Razem miałam sześć sesji i po tak krótkim czasie mogę powiedzieć, że jestem innym człowiekiem!

 • Iza z Norwegii, Niska samoocena, perfekcjonizm, problemy w związkach

  Korzystanie ze Skype, dla osób nieco nieśmiałych, to też duży plus… mi na przykład pomagało to bardziej się otworzyć… Podczas sesji czułam się pewnie i bezpiecznie. Czułam się zrozumiana i często miałam wrażenie, że Pani Kasia wyprzedza moje myśli – ta kobieta ma po prostu intuicję!

 • Ewa, Problemy finansowe, lęk o przyszłość, nadmierna kontrola

  Cenię Panią Kasię za profesjonalizm, ciepłe, przyjazne prowadzenie sesji. Dla mnie to niezmiernie ważne i cenne, że w tak delikatnej materii jaką jest praca z psychiką odczuwam wygodę i zaufanie. Wiem, że dzięki pomocy, którą otrzymuję od Pani Kasi jestem coraz bliżej tego, aby żyć spełnione i szczęśliwe życie. Bardzo dziękuję.

 • Wika z Kanady, Zmiana życiowa, obniżone poczucie własnej wartości

  Byłam w bardzo trudnym momencie mojego życia, a mianowicie okresie wielkich zmian osobistych i przede wszystkim aklimatyzacji w nowym, bardzo odległym od mojego kraju. Jestem bardzo wdzięczna losowi, że pokierował mnie do pani Kasi, której niesamowicie pozytywna i serdeczna aura bardzo mnie ujęła i pomogła mi się otworzyć. 

 • Renata z Anglii, DDD, DDA, trauma dziecięca, niska samoocena, ból duchowy

  Sesje z panią Katarzyną oprócz odkrycia siebie, zrozumienia, na czym polegała patologia mojej sytuacji w rodzinie, dały mi siłę i sposób na skuteczne rozwiązywanie starych problemów w moim sercu. Sam fakt, że są doświadczeni terapeuci (czyt. pani Kasia) daje mi ogromne poczucie bezpieczeństwa, że jak nie będę sobie radziła to jest ktoś, kto wie jak mi pomóc. Ufff … jaka to ulga mieć takie zaplecze. Za to serdecznie dziękuję!

 • Renata z Norwegii, DDA, depresja, emigracja, problemy w związku

  Pani Kasia jest świetnym terapeutą. Łatwo nawiązałam z nią kontakt i mogłam mówić o swoich problemach. Dziś robię plany zawodowe, w moim związku coraz lepiej się układa, cieszę się każdym dniem. Moje życie ma teraz inny wymiar, choć przecież to ciągle ta sama ja. Dzięki Pani Kasi czuję, że wszystko może się udać, trzeba tylko chcieć. Polecam wszystkim terapię u Pani Katarzyny Dodd.

 • Alicja z Irlandii, Depresja, niska samoocena, emigracja, trauma z dzieciństwa

  Każda kolejna sesja niosła za sobą zarówno wiele nowych nieodkrytych problemów, emocji im towarzyszących, jak jednocześnie rozwiązań na te już dawno odkryte, uświadomione. Nasze spotkania z Panią Kasi a dobiegły końca, choć nadal mam poczucie, że jest ktoś do kogo zawsze mogę napisać, spotkać się, by przepracować nowe sprawy. 

 • Weronika, Przytłoczenie życiem

  Nagrania pomagają mi powracać do równowagi, kiedy najbardziej tego potrzebuję.  Bardzo dziękuję za nasze sesje, za każde celne słowo, za uchwycenie mojej rzeczywistości takiej, jaką była i ukazanie mi jej taką, jaką jest.

 • Wioleta z Niemiec, Nerwica, DDA, trauma, lęk o przyszłość, negatywne myśli

  Dzięki Pani Kasi dotarłam do miejsca gdzie znów potrafiłam zaufać w to, że wszystko będzie dobrze (odzyskałam nadzieję, wiarę i silę), nakierowała mnie na odpowiednie tory. W każdej jednej nawet maleńkiej rzeczy można znaleźć coś dobrego i czuć się z tym dobrze, wiec po co szukać w każdej rzeczy czegoś złego i być wystraszonym i zdesperowanym.  Serdecznie dziękuję Pani Kasi za pracę, którą włożyła w to, bym widziała świat z dobrej (kolorowej) strony. Wszystkim serdecznie polecam.

 • Zofia z Norwegii, Depresja, bezsenność, problemy w związku, kryzys duchowy

  Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Katarzyny Dodd, tzn. tego ze podchodzi z szacunkiem do każdego mojego problemu, zachowując równocześnie dystans i uważność w wychwytywaniu kluczowych punktów danej sytuacji.  Rozmowa pomaga rozsupłać problem, a ćwiczenia robią resztę. Po 4-ch sesjach czułam i wciąż czuję się lepiej, niż po latach innych terapii i metod.

 • Lena, Nerwica, arytmia serca, problemy w związkach, kryzys duchowy

  Dziękuję Pani Kasi raz jeszcze bardzo serdecznie, jestem też przekonana, że połowa sukcesu leży w jej podejściu, przyjaznej postawie i intuicji. Sesje EFT z Panią Kasią, to wspaniała podróż w stronę wewnętrznej wolności, najlepiej zainwestowane pieniądze i czas w moim życiu. Niezastąpiona pomoc, przyjemność i niecierpliwość oczekiwania na kolejne spotkanie.

 • Dominika, DDA, lęki, fobia społeczna, obniżona samoocena

  Moim zdaniem Pani Kasia jest świetnym psychologiem, osobą przed którą łatwo się otworzyć, której łatwo zaufać, która w trakcie każdej sesji towarzyszyła mi wspierała mnie w podróży najciemniejsze zakątki mej psychiki. Przy niej nie bałam się tych „wypraw”. Dzięki sesjom EFT odkryłam siebie na nowo. Czuję się sama ze sobą coraz lepiej. Zaczynam siebie powoli akceptować (z czym miałam ogromny problem).

 • "Wolny" z USA, Długoletnia depresja, lęki

  Po współpracy z Panią Kasią jasne jest dla mnie, że depresja jest sygnałem jaki otrzymuje się od swojego „narzędzia pracy”, czyli umysłu. Trzeba zadbać o jego higienę. Trzeba coś zmienić. Nigdy już nie będzie tak samo. To będzie ścieżka wzrostu.

 • Anna z Gdyni, Lęki, nadmierna kontrola

  Przełomem była pierwsza sesja. Początkowo miałam wątpliwości, czy będę umiała coś w ogóle o sobie powiedzieć, jednak pani Kasia zajęła się mną profesjonalnie, z wielkim poczuciem troski, z tak dużą otwartością, że skrępowanie dotyczące moich spraw rozpłynęło się w trakcie pierwszych kilku minut.

Bezpłatna konsultacja wstępna

20-30 minut

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

Wpisz się na konsultację przez kalendarz poniżej. Podczas konsultacji będziemy się mogli zapoznać, a także w zarysie porozmawiać o sprawie, która cię tutaj sprowadza. Możesz zadać pytania dotyczące terapii, jeśli coś jest niejasne. Potem podejmiemy decyzję, czy rozpoczynamy właściwe sesje. 

SESJE OD RAZU BEZ KONSULTACJI

Jeśli nie potrzebujesz bezpłatnej konsultacji wstępnej, bo już wiesz, że od razu chcesz zacząć pracę, możesz wpisać się na całą sesję. Już na pierwszym spotkaniu będziemy pracować nad uwolnieniem dręczących emocji. Aby zarezerwować termin, kliknij na przycisk "CAŁA SESJA".

ZAPISZ SIĘ NA CAŁĄ SESJĘ

Spotkanie trwa 60 minut. - pojedyncza sesja € 70 (równowartość £ 55 | $ 70) - jedna sesja w pakiecie € 60 (równowartość £ 50 | $ 60) dostępne pakiety 2, 3, 4 sesji

W KALENDARZU PODANY JEST CZAS TWOJEJ PRZEGLĄDARKI